Handel

Jak zaplanować udane spotkanie biurowe z lunchem

Spotkania korporacyjne to prawdziwi zabójcy wydajności, a pracownicy, kierownicy i menedżerowie spędzają czasem po kilkanaście godzin na nieproduktywnych spotkaniach miesięcznie.

Przy tak dużej ilości czasu spędzanego na spotkaniach i ogólnie w pracy, nic dziwnego, że wydajność spada w godzinach popołudniowych. Chociaż spotkania korporacyjne są nadal konieczne, aby utrzymać pracowników w pętli, edukować ich na temat nadchodzących projektów i doskonalić ich umiejętności poprzez szkolenia, nie wszystkie spotkania są sobie równe. Najlepszym sposobem, aby ułatwić wszystkim ten czas, jest umówienie zespołu na wspólny na lunch. Planowanie spotkania podczas lunchu automatycznie ustawia limit czasu.

Gdy spotkania mają ograniczony czas, bardziej prawdopodobne jest, że będziesz zwięzły i osiągniesz ważne punkty oszczędzając wszystkim czas i frustrację, a takie spotkanie ma większe szanse zakończyć się sukcesem.

Gdy w grę wchodzi bezpłatny lunch, pracownicy automatycznie przychodzą na spotkanie w dobrym nastroju.

Ta zachęta utrzymuje ich zaangażowanie, a pożywny i zdrowy posiłek utrzyma ich produktywność na wysokim poziomie przez całe popołudnie. Jeśli pracownicy jedzą lunch, rzadziej mają możliwość skupiania się na laptopie lub telefonie. Oznacza to, że częściej rozumieją przekazywaną im wiedzę i zachowują informacje przedstawione na zebraniu. Wspólny lunch w biurze, albo catering dietetyczny Wrocław, nie tylko wzmacnia więzi w zespole, ale pozwala na interakcje pomiędzy różnymi działami, zachęcając do opracowywania nowych pomysłów. Lunch i zebrania korporacyjne zyskują coraz większą popularność w wielu firmach i stanowią doskonały sposób na podniesienie umiejętności pracowników, niezależnie od tego, czy wprowadzają nowe oprogramowanie, umiejętności marketingowe w mediach społecznościowych, czy nawet radzą sobie ze stresem. Uczenie się nowych umiejętności podczas lunchu zapewnia także bardziej zrelaksowane i przyjazne środowisko pracy.