Biznes

Pozwól nam dzisiaj odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące psów

Czasami nasze psy mogą trochę przytyć.

Zwykle dzieje się tak z powodów dietetycznych i braku ruchu. Nadwaga nie wpływa zbytnio na wygląd psa ani na jego zdrowie. Możesz pomóc swojemu psu schudnąć, korzystając z poniższych wskazówek.Unikaj nalegania, aby Twój pies przyjaźnił się z każdym innym przechodzącym psem. Eksperci zalecają, aby Twój pies był w stanie tolerować wprowadzenie przez wąchanie i patrzenie na inne zwierzę, ale powiedzmy, że zmuszanie go do tego może powodować problemy. Przyjmuj smycz swojego psa podczas spotkań i witania się z innymi zwierzętami i pozwól na naturalną interakcję.Jeśli szukasz nowego szczeniaka, upewnij się, że będziesz miał wystarczająco dużo czasu, aby poświęcić się jego szkoleniu. Przeciętnie trzeba wyprowadzać młodego psa na zewnątrz, aby robił swoje interesy osiem razy dziennie, a to może bardzo odciągnąć od harmonogramu. Trening wymaga więcej czasu i cierpliwości, niż większość ludzi zdaje sobie sprawę.Zawsze bądź przygotowany na odebranie psa z szufelką i torbą. Chociaż większość ludzi uważa, że ​​jest to po prostu uprzejme zachowanie, aby inni w to nie wchodzili, odchody twojego psa są w rzeczywistości niebezpieczne!Zawiera bakterię, która może zanieczyścić lokalne zasoby, gdy przedostanie się do wód gruntowych.Nie ma znaczenia, jak dobry jest twój pies, nigdy nie powinieneś opuszczać swojej posesji bez trzymania go na smyczy. Istnieje wiele czynników rozpraszających, które mogą spowodować, że Twój pies wpadnie w niebezpieczną sytuację. Za działania i bezpieczeństwo Twojego psa odpowiadasz.Bez względu na to, jakiego rodzaju psa możesz mieć, zawieś kilka znaków „Uważaj na psa” na swojej posesji. Są znanymi środkami odstraszającymi potencjalnych włamywaczy i mogą pomóc chronić Ciebie i Twoją rodzinę. Już sam znak wskazuje na prawdopodobieństwo niepowodzenia jakiejkolwiek próby napadu, a pojedyncze szczekanie sprawi, że uciekną!Pozwól swojemu psu poczuć miłość, jaką do niego masz. Jak to zwykle bywa, często właściciele skupiają się bardziej na złym zachowaniu niż na dobrym. Powoduje to problemy z zachowaniem psa. Pozwól nam dzisiaj odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące psów

Postaraj się, aby pochwalić lub okazywać uczucia swojemu zwierzakowi co najmniej pięć razy za każdy przypadek nagany lub besztania.

W ten sposób będzie się częściej zachowywał lepiej.Jeśli hodujesz swojego psa, rób to odpowiedzialnie. AKC radzi wszystkim właścicielom psów rasowych, aby podjęli wysiłek na rzecz rozwoju rasy i odrzucili wszystkie inne motywacje, takie jak pieniądze lub eksperymenty. Zastanów się nad konsekwencjami swoich działań, zanim pozwolisz swojemu psu na kopulację i stworzenie miotu szczeniąt.Użyj pozytywnego wzmocnienia, aby nauczyć psa nawyków, które chciałbyś od niego zobaczyć. Na przykład, jeśli zauważysz, że twój pies szczeka za każdym razem, gdy ktoś wchodzi do twojego domu, możesz go nagrodzić za to, że nie szczeka, smakołykiem. Pies będzie wtedy kojarzył bycie spokojnym z nagrodą, którą otrzyma.Czy Twój pies dużo żuje? Może to oznaczać, że Twój pies jest znudzony lub niespokojny. Musisz zapewnić swojemu psu kilka zabawek, które można żuć i być może zostawić koszulę z zapachem w pobliżu psa, aby uniknąć lęku separacyjnego, zwłaszcza jeśli twój pies jest bardzo młody.Pies potrzebuje dużo miłości i uwagi. Powinieneś spróbować spędzać ze swoim psem co najmniej kilka godzin dziennie. Baw się na swoim podwórku lub zabierz psa do najbliższego parku. Powinieneś dużo ćwiczyć przed powrotem do domu i pogłaskaniem psa przez chwilę.Nadszedł czas, abyś zrobił coś z wagą swojego psa. Twój pies będzie grubszy tylko wtedy, gdy nic z tym nie zrobisz. Jeśli naprawdę zależy Ci na swoim przyjacielu i towarzyszu, zrobisz wszystko, aby zapewnić mu zdrowie. Skorzystaj z tych wskazówek i pomóż jej schudnąć.