Zdrowie

Treski to szybki i wygodny sposób na poprawę wyglądu

Treski, peruki i doczepiane włosy są zazwyczaj łatwe do założenia dzięki niektórym podstawowym umiejętnościom. Ale niektóre są łatwiejsze do zamocowania niż inne.

Metody przypinania za pomocą klipsów są niezwykle łatwe i idealne dla początkujących. Po kilkukrotnych ćwiczeniach możesz dojść do wprawy i zakładać treski i doczepiane włosy w kilka minut. Włosy doczepiane na taśmę są również łatwe do zastosowania, ponieważ nie wymagają narzędzi, wystarczy nałożyć taśmy w odpowiednie miejsca na własnych włosach. Zajmuje to jednak nieco więcej czasu niż inne metody i prawdopodobnie potrzebna będzie pomocna dłoń z tyłu głowy. Jeśli jednak nie chcesz wydawać dużych pieniędzy w salonie fryzjerskim, znajdź przewodniki i samouczki w Internecie, które są łatwe do naśladowania i nie bój się próbować zrobić to samodzielnie. Twoje włosy nie muszą być bardzo długie, aby zamocować doczepkę lub treskę, ale zaleca się, aby miały co najmniej 8-10 centymetrów długości. W ten sposób znacznie łatwiej jest nakładać wszelkie przedłużenia i zagęszczenia włosów, a będziesz mieć znacznie więcej dostępnych metod aplikacji. Treski są zwykle zalecane do krótkich włosów, ponieważ ich zaczepy są bardzo cienkie i dyskretne, więc nie będą widoczne.

Flip-in to najmniej inwazyjna metoda doczepek i najbezpieczniejsza dla cienkich włosów, ponieważ absolutnie nic się na nich nie ciągnie i jest najmniej widoczna.

Taśmy są kolejną świetną opcją, ponieważ występują w małych, cienkich pasmach, które nie obciążają włosów. Inne metody przedłużania, takie jak klipsy lub klejenie, nie są zalecane, ponieważ mogą uszkodzić i tak już cienkie pasma i prawdopodobnie nie będą w stanie się utrzymać. Najlepiej, aby twój stylista dokonał oceny gęstości włosów i polecił najlepszą opcję zagęszczania lub ukrywania łysienia dla Ciebie, taką jak treski do włosów – Cameron-hair.pl. Podczas mycia doczepianych włosów, tresek i peruk ważne jest, aby nie używać szamponów zawierających silne chemikalia. Wybierz łagodny szampon, który ma właściwości nawilżające, ponieważ właśnie tego potrzebują takie pasma. Upewnij się również, że używany produkt nie zawiera siarczanów.