Biznes

Stylowego noszenia garnituru trzeba się nauczyć

Chociaż garnitur jest eleganckim strojem, nie jest zbyt wszechstronny, dodatkowo noszenie go każdego dnia może być uciążliwe, szczególnie podczas letnich upałów.

Prawda jest taka, że istnieją inne alternatywne opcje, które dają równie elegancki wygląd w nieco bardziej wygodnym i komfortowym stylu. Garnitury mogą w niektórych przypadkach być wskazane, ale nie są one obecnie koniecznością i w wielu sytuacjach możesz z powodzeniem złożyć co innego, ale nadal wyglądać elegancko i stylowo.

Co można założyć do pracy i spotkania zamiast garnituru

Bez względu na to, czy po prostu nie posiadasz garnituru w swojej szafie, czy po prostu chcesz coś zmienić w swoim stylu ubierania się, obecne trendy zezwalają na pewne odstępstwa w wielu sytuacjach. Również w środowisku biznesowym można z powodzeniem zstąpić pełny garnitur innymi rozwiązaniami. To jedna z najlepszych rzeczy w byciu mężczyzną, że oprócz garnituru masz jeszcze dwa podobne typy ubierania się, a mianowicie możesz założyć elegancką marynarkę lub marynarkę w swobodnym, sportowym stylu, a ludzie rzadko zwracają uwagę na takie drobne różnice. Kiedy zakupisz odpowiedni rodzaj marynarki, automatycznie sprawi to, że będziesz wyglądać bardziej męsko i wyrafinowanie. Sportowe marynarki są również bardziej wszechstronne w porównaniu do marynarki od garnituru. Marynarki zapewniają dużą elastyczność w większości swobodnych zestawień, dlatego wielu mężczyzn z powodzeniem łączy je z dżinsami i koszulkami polo.
Koszule męskie w kwiaty

Jak stylowo dobierać kolory w zestawach ubrań

Jeśli chodzi o marynarki, powinieneś trzymać się koloru ciemnoniebieskiego, granatowego i antracytowego, ponieważ nigdy nie zawodzą i pasują do wielu zestawień. Są to bardzo uniwersalne kolory odpowiednie do noszenia przez panów w różnym wieku. Biorąc pod uwagę, że masz wystarczająco dużo błękitów i bieli na podstawowe ubrania, spróbuj się bawić kolorem i wplatać je do swojej garderoby dla ciekawego kontrastu. Jeśli chcesz ubierać się stylowo i modnie, w pewnym momencie zechcesz wyjść ze swojej strefy komfortu i pokazać ludziom, że można również wyglądać niesamowicie w kolorze fioletowym lub żółtym, a nawet w kolorowych wzorach. Nie musisz oczywiście od razu kupować kolorowego swetra, jeśli brak ci pewności siebie, skup się na dodatkach i akcesoriach w ciekawych kolorach. Sprawdź zatem kolory butów, skarpetek, sznurówek, krawatów i zdecydowanie poszetek, możesz również zainwestować w oryginalne kamizelki.

Pamiętaj tylko, że nie kupujesz atrakcyjnych akcesoriów w celu chwalenia się lub wzbudzania zazdrości u innych osób, mają one podkreślić twoją indywidualność. Mnóstwo porad dotyczących najnowszych trendów w modzie męskiej znajdziemy w artykule online https://ofio.pl/katalog-firm/84134/moda-meska-2020-2021-o-jakie-trendy-warto-wzbogacic-garderobe/. Najpotężniejsze dodatki dla mężczyzn to z pewnością wysokiej jakości zegarek. Kiedy go masz na sobie, nie potrzebujesz nawet garnituru ani marynarki, aby elegancko się prezentować. Wysyła głośny i wyraźny sygnał, że jesteś mężczyzną, który zwraca uwagę na szczegóły. Nie potrzebujesz najbardziej ekskluzywnych koszul ani odzieży, aby udowodnić swój status. Po prostu klasyczna wersja ponadczasowego zegarka sama mówi za siebie, że jesteś mężczyzną z klasą i dobrym gustem.