Rozrywka

Wybierz stronę konfliktu i graj w Star Wars Battlefront II

Kiedy Star Wars Battlefront ukazało się w 2015 roku, skupiono się na odtworzeniu kluczowych momentów z oryginalnej serii filmów.

Gracze mogli wziąć udział w bitwach wieloosobowych na planetach takich jak Tatooine i Hoth. Gra odtwarzała watki ważnych wydarzeń znanych z oryginalnych filmów. Pierwsza część odniosła duży sukces, w dużej mierze ze względu na możliwość grania bohaterami z mieczami świetlnymi, jak również możliwością sterowania maszynami kroczącymi, które siały spustoszenie wśród sił wroga. W drugiej odsłonie gry postawiono większy nacisk na silnik gry. Znajdziemy w niej więcej postaci, więcej środowisk, lepszy system ładowania i niezliczone inne poprawki. Gra została stworzona z myślą o współpracy wieloosobowej, jednak Battlefront II ma również świetnie dopracowaną kampanię dla jednego gracza. W grze będziemy mogli szlifować nasze umiejętności, na początku możemy mieć problem z opanowaniem mieczy świetlnych, jednak kiedy uda nam się się nauczyć wszystkich chwytów gra będzie bez wątpienia świetną zabawą. Gra oferuje wiele trybów, dzięki czemu gracz nie znudzi się szybko rozgrywkami. Fani całego uniwersum Star Wars doceniają różne szczegóły i odwzorowania wydarzeń jakie miały miejsce w serii filmów. Wybierz stronę konfliktu i graj w Star Wars Battlefront II

Dzięki temu znajdziemy lokalizacje w których odbywały się wydarzenia z filmów.

Dzięki temu grając w Star Wars Battlefront II fani będą mogli poczuć się jak bohaterowie filmów. Dzięki nawiązaniom do filmów szybko będziemy mogli zrozumieć sen poszczególnych misji i potyczek. Fani z pewnością docenia szczegółowe wykonanie mundurów poszczególnych stron jak również pojazdów. Podobnie wyglądają walki pojazdów latających. Z pewnością STAR WARS: BATTLEFRONT II to świetny tytuł nie tylko dla fanów gry, każdy znajdzie tu interesujący dla siebie tryb gry. Z czasem, kiedy będziemy coraz lepsi gra stanie się naprawdę świetną przygodą.