Biznes Finanse Handel

Mała firma w UK potrzebuje księgowego

Prowadzenie własnej jednoosobowej firmy w UK nie jest trudne. Nie trzeba od razu wypełniać wszystkich formalności. Państwo daje każdemu czas na to żeby się sprawdził w nowej roli.

Mamy trzy miesiące na to żeby zarejestrować się w urzędzie skarbowym.
To naprawdę super rozwiązanie, bo jeśli widzimy, że nasz interes nie jest rentowny to nie zakładamy firmy tylko dajemy sobie z tym spokój. W Polsce najpierw trzeba będzie pozałatwiać wszystkie sprawy urzędowe, a dopiero później można będzie przejść do sprawdzania czy to jest coś dla nas.

W UK sytuacja jest inna, dlatego wielu Polaków próbuje tam swoich sił i naprawdę im się to udaje. Warto, zatem zainteresować się ich rozwiązaniami, bo są naprawdę bardzo praktyczne. Jeśli minęły trzy miesiące, a nam się udało utrzymać to teraz trzeba będzie zarejestrować firmę w urzędzie skarbowym. Można to zrobić samodzielnie, ale można również wybrać to tego księgowego, który nam pomoże. Jeśli prowadzenie księgowości jest dla nas zbyt trudne to polski księgowy w Londynie jest w stanie nam pomóc. Polacy mają się tam bardzo dobrze, dlatego prowadzą nawet firmy księgowe.

Idziemy na spotkanie

Najlepiej jest wykonać jeden telefon i umówić się na spotkanie. Wtedy wiemy, że ktoś na miejscu na nas czeka. Firma księgowa ma bardzo dużo pracy i zajęć, dlatego nie zawsze ktoś będzie obecny w biurze. To, dlatego wybierajmy kontakt telefoniczny i umawianie się na konkretny termin. Przychodząc na spotkanie trzeba przynieść dokumenty, które są nam potrzebne, a jeśli nie wiemy, jakie to dokumenty to zapytajmy podczas rozmowy telefonicznej.

Będziemy tym samym bardzo dobrze przygotowani, a nam właśnie na tym przecież zależy. Dla osób prowadzących albo zamierzających prowadzić własną firmę można polecić księgowego z księgowy w Londynie. To firma, która jest bardzo profesjonalna i jest w stanie pomóc każdemu z nas. Nie ma znaczenia, z jaką sprawą się do nich zgłosimy, bo oni znają się na wszystkim. Mają bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników z bardzo dużym doświadczeniem.