Rozrywka

Najbardziej wytatuowany muzyk na świecie? Post Malone

Wbrew pozorom nie jest to raper, mimo, że z wieloma artystami z tej branży współpracuje.

Sam tworzy muzykę pop. Jest piosenkarzem, autorem tekstów oraz producentem muzycznym. Piosenką “White Iverson” osiągnął ponad milion odtworzeń na SoundCloudzie. Urodził się 4 lipca 1995 roku w Stanach Zjednoczonych, dokładniej w Syracuse. Jego prawdziwe imię brzmi Austin Richard Post. W wieku 9 lat przeprowadził się z rodziną do Teksasu, a w 2010 roku jego kandydatura na członka grupy Crown the Empire została odrzucona przez pęknięcie struny w gitarze podczas przesłuchań. Miłość do muzyki, z tego co mówi zawdzięcza ojcu, który zapoznał go ze wszystkimi rodzajami muzyki. Jako 16-latek zaczął tworzyć swoją pierwszą składankę dzięki czemu zaskarbił sobie popularność wśród rówieśników. Obecnie mieszka w Utah. Na ciele posiada wiele sławnych postaci, w tym prezydenta Johna Kennedy’ego. Ma ciemnobrązowe włosy, 183 centymetry wzrostu i waży około 83 kilogramy. Nie wiadomo nic o jego relacjach romantycznych, jednak chodzi pogłoska, że jest w związku. Jego znakiem zodiaku jest Rak.
Najbardziej wytatuowany muzyk na świecie? Post Malone

Jakie jego piosenki zrobiły największą furorę?

Na pewno wspomniany już wcześniej utwór “White Iverson”. Współpracował z wieloma atystami i grupami muzycznymi, takimi jak 21 savage, Young Thug oraz Swae Lee. Sam Post Malone twierdzi, że jego muzyka nie przynależy do żadnego z gatunków. Jego dyskografia obejmuje dwa albumy “August 26th” i “Stoney”. Jeżeli chcecie poznać jego najlepsze utwory kliknijPost Malone
i wejdź na stronę. Na pewno znajdziecie tu “Enemies”, “Sunflower” oraz wiele innych. Jest to jeden z najlepszych artystów dzisiejszych czasów. Warto zapoznać się z jego twórczością, nawet, jeżeli nie przypadną nam te utwory do gustu. Znajomość największych sław światowej sceny muzycznej pozwala na poczucie osoby zorientowanej się w dzisiejszym świecie. Listy przebojów i piosenki grane w radiu zawsze będą na ustach wielu osób, a życie takich artystów będzie tematem przewodnim artykułów oraz plotek showbiznesu.