Biznes Turystyka Zdrowie

Rzeka Biebrza – nurkowanie

Osoby, które kochają przyrodę i dzikie nieodkryte tereny będą zachwycone Biebrzańskim Parkiem Narodowym. Jest to jedyne takie miejsce, które ma tak wiele ciekawych miejsc. Nurkowanie w Biebrzy wcale nie jest takie proste.

Nie da się tego zrobić bez uzyskania zgodny od dyrekcji parku. To, dlatego trzeba będzie wybrać firmę, która takie nurkowania organizuje, a wtedy wiemy, że dotrzemy do najpiękniejszego odcinka Biebrzy.  W wodzie jednorazowo może znajdować się tylko osiem osób, co oznacza, że liczba miejsc będzie znacząco organiczna. Lepiej byłoby się zapisać na wyprawę dzisiaj żeby nam nie przeszła obok taka wyjątkowa okazja.  Nurkowanie w rzecz nie jest trudne, dlatego osoby, które mają małe doświadczenie również mogą się zapisać na taki wyjazd.

Płynąć będziemy na tratwie i jedna grupa będzie pod wodą, a druga nad wodą. Później następuje zmiana. Na tratwie można zorganizować sobie jedzenie i picie.  Przewodnik, który jest potrzebny podczas takiej wyprawy będzie nadzorował wszystko z kajaku.  Rzeka potrafi mieć nawet kilka odnóg, co oznacza, że można się w łatwy sposób zgubić.


Wyprawa pod wodę

Wiele osób myśli, że pod wodą nic nie widać. Biebrza jest czystą rzeką i normlanie widać tutaj na sześć, siedem metrów. Miejscami nawet na piętnaście, a zatem jest to wystarczająco dużo żeby można było zobaczyć ogromne sumy i inne ciekawe ryby, które się tam znajdują.  Nurkowanie to ogromna pasja, ale również wyszukiwanie takich miejsc, które są wyjątkowe, nieco inne. Biebrza się właśnie do tego zalicza, dlatego jeśli zejdziemy tam pod wodę to będzie, o czym mówić naszym znajomym.

Będą nam zazdrościć takiej wyprawy, bo sami nie będą mogli jej zorganizować.  Więcej informacji o wyprawie znajdziemy już teraz. Cena takiej wyprawy jest bardzo niska, a radość jest ogromna. To, dlatego warto się tam udać i to im szybciej się zapiszemy tym lepiej dla nas. Będziemy chcieli wrócić nad Biebrzę, bo miejsce jest klimatyczne i nieodkryte. Każdemu się tam spodoba.