Rozrywka Turystyka

Noclegi blisko Gubałówki

Te osoby, które przebywają w Zakopanem na pewno trafią na Gubałówkę. To jest jeden z ważniejszych punktów. Zaletą Gubałówki jest jej położenie. Idziemy sobie na spokojnie Krupówkami i dochodzimy właśnie do Gubałówki. Nie zajmuje to wiele czasu.


Jesteśmy już o podnóża to teraz pora dostać się na samą górę. To wyboru mamy albo wejście samodzielne albo wjechanie kolejką. Większość osób wybiera to drugie rozwiązanie, bo jest praktyczniejsze. W sezonie trzeba się tylko nastawić na to, że trzeba będzie czekać w kolejce żeby kupić bilet. Ogólnie w sezonie w Zakopanem trzeba będzie za wszystkim czekać, dlatego jeśli ktoś się wszędzie spieszy to musi wybrać inne miejscowości w tatrach, a wtedy nie będzie się niepotrzebnie stresował i denerwował. Na szczycie możemy dobrze zjeść, ale możemy też skorzystać z wielu atrakcji. Wszystko będzie zależne od tego, o jakiej porze roku pojedziemy. Może to być tor grawitacyjny, ale może być quad czy nawet skuter śnieżny. Mamy również do wyboru park linowy. Każdy bez względu na płeć i wiek coś ciekawego tam dla siebie znajdzie.

 

Rezerwujemy nocleg w Zakopanem

Pozostaje jeszcze kwestia noclegu, a zatem gdzie spać? Na pewno Domek Pod Gubałówką spełni nasze wymagania. To domek, którego powierzchnia wynosi sześćdziesiąt metrów. Obiekt został przeznaczony dla maksymalnie sześciu osób.

Całość jest ogrodzona i położona w spokojnej okolicy. Jeśli chcemy być blisko Gubałówki, ale jednocześnie chcemy być z dala od zgiełku to taka lokalizacja będzie dla nas najlepsza. Domek mamy salon, sypialnie, łazienkę oraz aneks kuchenny. Ma pełne wyposażenie, które pozwala nam na spędzenie miło wolnego czasu. Chcesz zobaczyć ten uroczy góralski domek? Wejdź na stronę domki Zakopane i się przekonaj jak to wygląda. Domek jest drewniany i bardzo dobrze wyposażony. Spędzenie tam wolnego czasu to będzie czysta przyjemność. Zakopane ma dużo atrakcji i ciągle powstaje coś nowego. W ten sposób władze miasta chcą przyciągnąć jeszcze więcej turystów do siebie.