Zdrowie

Wysokiej jakości naturalna henna do farbowania włosów

Jeśli henna ma oznaczenie jakości BAQ oznacza to po prostu, że jest ona wystarczająco świeża i odpowiednia do wykonania tatuażu z henny.

Jeśli kupujesz hennę do wykonywania tatuaży, będziesz potrzebować świeżej henny, za pomocą której wykonasz piękne dekoracje ciała w ciągu kilku minut od jej zmieszania. Doskonałej jakości henna jest trudna do rozcieńczenia, a amla jest jedną z niewielu roślin, które sprawiają, że mieszanka jest lżejsza i bardziej gładka. Henna stosowana do farbowania włosów, w przeciwieństwie do chemicznych, komercyjnych farb, nie posiada nieprzyjemnego, duszącego zapachu. Henna do włosów lub do tatuaży pachnie sianem lub świeżo ściętą trawą, jest to świeży zielony zapach roślin i liści. Indygo również ma zapach, ale bardziej przypominający warzywa. Henna może być również stosowana jako wspaniała odżywka do włosów. Jeśli używasz czystej henny, możesz już po godzinie umyć włosy szamponem, będą one zdrowe i miękkie. Możesz również do wypłukania henny użyć odżywki, a następnie umyć włosy szamponem 24 godziny później. Podczas nakładania henny na włosy ważne jest, aby skoncentrować się na nasadzie włosów i upewnić się, że wszystkie partie włosów są odpowiednio pokryte mieszanką. Wysokiej jakości naturalna henna do farbowania włosów

Sprawi to, że henna równomiernie zafarbuje włosy i nie pozostawi nieestetycznych smug.

Pasta z henny nie rozprowadza się tak łatwo jak konwencjonalny barwnik w farbach, dlatego ważne jest, aby włosy były w pełni pokryte od nasady aż po same końce. Po nałożeniu henny warto włosy zawinąć w folię lub czepek kąpielowy i dodatkowo w ręcznik, ponieważ ciepło pomaga uwolnić barwnik i wniknąć mu we włosy. Mieszanka pole henny henna Rajasthani BAQ zwykle wymaga od dwóch do czterech godzin, aby zacząć działać. Im dłużej pozostawisz ją na włosach, tym głębszy i żywszy będzie kolor. Następnie pastę należy dokładnie spłukać za pomocą odżywki do włosów, aż woda będzie całkowicie czysta. Prawidłowy kolor pojawi się po około dwóch dniach, kiedy henna osadzi się na włosach i utleni, na początku odcień może być jaskrawy, ale zmieni się na ciemniejszy.