Bez kategorii

Dokonaj pozytywnej zmiany: zadbaj o kondycję fizyczną teraz

Niezależnie od tego, czy chodzi o pozbycie się klamek miłosnych, czy nabudowanie mięśni, sprawność fizyczna zależy głównie od dwóch rzeczy: odżywiania i ćwiczeń/ćwiczeń.

Ten artykuł zawiera wskazówki, które pomogą Ci uporać się z tymi dwoma głównymi punktami fitnessu. Słuchanie ich pomoże Ci na drodze do wymarzonego ciała.Przed rozpoczęciem treningu pamiętaj zawsze o rozgrzewce, ponieważ przygotuje to Twoje mięśnie do aktywności fizycznej. Poświęć pięć minut, wykonując wersję głównego treningu o niskiej intensywności i włącz ćwiczenia rozciągające. Podniesie to temperaturę ciała i zwiększy przepływ krwi do mięśni, czyniąc je znacznie bardziej elastycznymi.Świetnym sposobem na poprawę kondycji jest wzięcie kilku treningowych płyt DVD i włożenie ich do odtwarzacza DVD. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz iść we własnym tempie. Możesz wstrzymać odtwarzanie DVD, jeśli czujesz się zmęczony, inaczej niż na zajęciach.Kiedy ćwiczysz, utrzymuj czas treningu siłowego poniżej sześćdziesięciu minut. Po godzinie treningu siłowego twoje ciało zacznie wytwarzać więcej kortyzolu, który jest hormonem stresu, który może blokować testosteron potrzebny do budowy mięśni. To zmarnuje mięśnie zamiast je budować.Innym sposobem na ćwiczenia i utrzymanie sprawności, a jednocześnie dobrym sposobem na stres, są ćwiczenia na młot. Uderzając młotem kowalskim w dużą gumową oponę, ćwiczysz górną część ciała w sposób, do którego najprawdopodobniej nie jest przyzwyczajona. Ten szok dla ciała poprawi kondycję.Świetną wskazówką fitness, którą powinieneś dodać do swojego reżimu fitness, jest budowanie siły przedramienia. Pomoże ci to ogromnie podczas uprawiania sportu. Dokonaj pozytywnej zmiany: zadbaj o kondycję fizyczną teraz

Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć, jest zgniatanie gazet każdą ręką.

Rób to przez około trzydzieści sekund, a w końcu zauważysz różnicę w sile przedramienia.Zaokrąglij plecy, wykonując zwisające uniesienia kolan i odwrotne brzuszki. Zwiń biodra i miednicę w kierunku klatki piersiowej, zamiast po prostu podnosić nogi podczas wykonywania tych ćwiczeń. Zaokrąglenie pleców pozwoli Ci ćwiczyć mięśnie brzucha zamiast zginaczy bioder, mięśni na górze ud.Jeśli rozpoczynasz nowy program sprawności fizycznej, drogą do sukcesu nie jest zbyt agresywne podejście do niego. Generalnie starasz się uczynić z tego nawyk, a nie reżim. Podejdź do treningu lub spaceru po bloku tak, jakby to była druga natura, jak pranie. Po prostu zrelaksuj się i nie bądź dla siebie surowy, zwłaszcza na początku.Jajka to świetny sposób na rozpoczęcie dnia i dostarczają niezbędnego białka, które jest niezbędne do przedłużenia treningu. Ponadto jajka są świetnym rodzajem jedzenia, jeśli chcesz czuć się pełny w ciągu dnia, co może uniemożliwić uciekanie się do fast foodów.Ćwicząc mięśnie ścięgna podkolanowego, możesz poprawić swoją zdolność sprintu. Mięśnie te są odpowiedzialne za rozpoczęcie sprintu i zwiększenie prędkości. Spróbuj wykonać odmianę zginania nóg. Zacznij od umieszczenia całego ciężaru ciała w kierunku zgiętych kostek, z palcami u stóp skierowanymi w stronę goleni. Kiedy ciężar jest obniżony, wyciągnij palce z dala od goleni, z powrotem do przodu. Dają one twoim ścięgnom więcej treningu niż standardowe uginanie nóg.Jak widać, odżywianie i ćwiczenia to dwa fundamenty dobrej kondycji. Podane wskazówki pomogą Ci połączyć te dwa elementy i uzyskać pożądane rezultaty. To ciężka praca, ale korzystając z porad i skupiając się na ciele, którego pragniesz, będziesz w stanie osiągnąć swoje cele.